Szczecin

More »

Police

More »

Świnoujście

More »

Gdynia

More »

Gdańsk

More »

Darłowo

More »

Kołobrzeg

More »

Hamburg

More »

Rostock

More »

Wismar

More »

Stralsund

More »

Wolgast

More »

Sassnitz

More »

Greifswald

More »

 

KABLE PRZEWODY

przewody1Helkama

 

HELKAMA produkuje kable od ponad 40 lat, eksportując swoje produkty do wszystkich zakątków świata. Oprdnv.gifócz kabli okrętowych, Helkama produkuje światłowody, oprzyrządowanie i kable ognioodporne. Firma posiada hale produkcyjne w Kaarinie i Hanko w Finlandii i w Szanghaju w Chinach. Początki Helkama sięgają ubiegłego wieku.

Helkama

Od założenia firmy w 1930 roku, TKF przeszła rozwój od producenta kabli zorientowanego wyłącznie na rynek holenderski do dostawcy rozwiązań technologicznych klientom światowego rynku kabli.Jako część TKH Group NV TKF posiada dostęp do różnorodnych międzynarodowych grup zajmujących się marketingiem, zakupem, sprzedażą i badaniami w różnorodnych specjalizacjach. Solidonść i niezawodność to podstawa operacji TKF, dotyczy to w równym stopniu technologii, produktów, logistyki i usług. Co więcej,myślenie przyjazne klientowi i elastyczność są najistotniejsze dla TKF. Firma skupia się na kilku segmentach rynku: łącza szerokopasmowe, energia, kable okrętowe, infrastruktura kolejowa, dom, użyteczność publiczna, etc, w wyniku czego jest w stanie zaoferować lepsze rozwiązania technologiczne zorientowane sciśle pod konkretnego klienta, a jakość tychże rozwiązań zawsze spełnia najsurowsze wymagania.

Helkama

TELE-FONIKA Kable S.A. jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej. Pod względem wielkości sprzedaży zajmuje 4 miejsce na liście największych europejskich producentów kabli, należy do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów. Firma powstała pod nazwą Zakłady Kablowe TELE-FONIKA s.c. w 1992 roku i aktualnie jest jednym z największych prywatnych przedsiębiorstw prowadzących działalność na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

Helkama

HELUKABEL  jest wiodącym międzynarodowym producentem i dostawcą kabli i przewodów, osprzętu kablowego, do wszelkich branż i wszystkich zastosowań. Obecnie swoją szeroką ofertę przewodów firma rozszerzyła o artykuły z grupy  Data, Network & Bus Technology oraz z grupy Media Technology. Dostarczamy kable i przewody zarówno dla rozwiązań standardowych, jak również przygotowanych na indywidualne zamówienia klientów.