Szczecin

More »

Police

More »

Świnoujście

More »

Gdynia

More »

Gdańsk

More »

Darłowo

More »

Kołobrzeg

More »

Hamburg

More »

Rostock

More »

Wismar

More »

Stralsund

More »

Wolgast

More »

Sassnitz

More »

Greifswald

More »

 

ELEKTROTECHNIKA

SchneiderSchneider

Schneider Electric

Grupa Schneider Electric jest uznanym liderem na światowym rynku rozdziału energiischneiderlc1d.gif elektrycznej oraz automatyki przemysłowej, zapewnia całościowe rozwiązania łączące oprogramowanie, komunikację i usługi.

W skład Grupy Schneider Electric wchodzą takie marki jak: Merlin Gerin, Telemechanique, Sarel.

Merlin

Image Merlin Gerin oferuje komponenty modułowe i autonomiczne (produkty i sprzęt) zestawione w systemy. Marka dostarcza swoim partnerom środki umożliwiające produkcję optymalnych, bezpiecznych, ulepszonych i standardowych instalacji elektrycznych. To globalne podejście wspierają materiały pomocnicze (informacje techniczne o produkcie, instrukcje obsługi paneli itp.), które udoskonalają i optymalizują osiągane przez klienta wyniki. Oferta produktów marki składa się z wyłączników obwodu, transformatorów oraz urządzeń do pomiaru, kontroli i sterowników. Wszystkie te produkty mają zapewniać bezpieczeństwo urządzeń i ludzi.

Telemecanique

W świecie coraz bardziej złożonej automatyki, marka Telemecanique oferuje produkty proste, inteligentne, przyjazne użytkownikowi i o szerokim zastosowaniu. Jej nowa oferta zwana Simply Smart, nadaje nowe znaczenie innowacji technologicznej. Telemecanique – wynalazca stycznika D, który stał się światowym produktem wzorcowym ? opracowuje obecnie produkty i systemy automatyki w zakresie detekcji, dialogu człowiek-maszyna, procesów nadzoru i kontroli. W kwestii przemysłu lub/oraz sprzętu, oferta Telemecanique przeznaczona jest dla budowniczych maszyn, operatorów, monterów i kontrolerów tablic rozdzielczych. Dzięki swoim produktom, firma umożliwia im wydajną i efektywną pracę.

Sarel

ImageSarel to kompletna oferta obudów i szaf dla przemysłu i automatyki

SchneiderLumel

LUMEL S.A. należy do czołowych europejskich producentów urządzeń automatyki przemysłowej. Od 60 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania dla wielu branż przemysłu m.in dla: energetyki, przemysłu chemicznego, hutniczego, spożywczego, lekkiego, motoryzacyjnego, AGD i górnictwa.

W jej ofercie znajdziemy szeroką gamę produktów oraz usług z zakresu automatyki przemysłowej, pomiarów i przetwarzania, regulacji i rejestracji oraz transmisji i wizualizacji procesów przemysłowych.

Relpol

Zakład Mechaniki i Elektroniki ZAMEL Sp. j. jest wiodącym producentem dzwonków i gongów w Europie. Firma oferuje kilkadziesiąt rodzajów dzwonków i gongów, zarówno tych najprostszych, jak i bardziej zaawansowanych (np. bezprzewodowych, z możliwością nagrywania dźwięków). Wraz z rozwojem produktów i rynku ZAMEL poszerzył ofertę o kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów zabezpieczeń budynków i mienia oraz kontroli dostępu. ZAMEL jest też wiodącym dostawcą na rynek systemów przywoławczych, wykonanych w technologii bezprzewodowej.