Szczecin

More »

Police

More »

Świnoujście

More »

Gdynia

More »

Gdańsk

More »

Darłowo

More »

Kołobrzeg

More »

Hamburg

More »

Rostock

More »

Wismar

More »

Stralsund

More »

Wolgast

More »

Sassnitz

More »

Greifswald

More »

 

O NAS

Nazywam się Adrian Suława i miło mi będzie w kilku słowach przedstawić firmę GLOBAL ACHIEVE dbającą o komfort i bezpieczeństwo ludzi pracujących na morzu.
Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1992 roku zajmując się handlem artykułami spożywczymi oraz przemysłowymi. W roku 2005 wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynkowym poszerzyliśmy zakres działalności o obsługę załóg pływających armatorów polskich i zagranicznych.

Braliśmy udział w szeregu remontów statków – jako główny dostawca zaopatrzenia spożywczo – technicznego, które miały miejsce w Szczecińskiej Stoczni Remontowej „Gryfia Shipyard”, Stoczni „Pomerania” oraz Morskiej Stoczni Remontowej w Świnoujściu.
ship-supply-1

Terytorium swojego działania nie ograniczamy jednak tylko do rodzimego portu jakim jest Szczecin.

Naszą działalność zauważyć też można w portach:

Szczecin – Police – Świnoujście – Gdynia – Gdansk – Darlowo – Kolobrzeg

Hamburg – Rostock – Wismar – Stralsund – Wolgast – Sassnitz – Greifswald

Do grona armatorów naco dzień korzystających z naszych usług możemy zaliczyć największą polską firmę żeglugową PolsteamShipping Company, Unity Line oraz Polską Żeglugę Bałtycką.

Z tymi firmami współpracujemy od samego początku naszej przygody z morzem i są to nasi główni odbiorcy.

ShipSupply_2

Główną zasadą jaka przyświeca nam od początku tej działalności jest skupienie uwagi na każdym, podkreślam każdym nawet najdrobniejszym zapotrzebowaniu ludzi pracujących na morzu. Nie patrzymy na zapotrzebowania statkowe przez pryzmat ich wartości finansowej, a najważniejsze dla nas jest zadowolenie każdego klienta. Bo zadowolony klient zawsze do nas wraca.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej firmy.