O nas

Firma Global Achieve zajmująca się wyposażeniem oraz pomocą w codziennej eksploatacji statków powstała w 2005 bazując na doświadczeniu ludzi od lat którzy od lat związani są z przemysłem morskim i blisko współpracują z największymi armatorami w Europie:

– PŻM POLSTEAM,
– EUROAFRICA SHIPPING LINES
– STEALTH MARITIME
– BRAVE MARITIME
– INTERORIENT SHIPMANAGEMENT


a także lokalnymi operatorami linii promowych:

– UNITY LINE
– POLFERRIES

W latach 2005 – 2010 blisko współpracując ze Stocznią Gryfia oraz Stocznią Szczecińską Nowa braliśmy udział w kompleksowym pierwszym wyposażeniu statków kontenerowych dla rosyjskiego armatora  FESCO oraz patrolowców dla Norweskiej Straży Przybrzeżnej. Ostatnim statkiem, którego budowa po upadku Stoczni Szczecińskiej Nowa przy udziale Grupy Kapitałowej Mars została dokończona na terenach upadłej był M/V Gdynia. W tym przypadku grupa Mars, również umożliwiła nam wzięcie udziału w przetargu, który udało nam się wygrać i dostarczyć pierwsze kompletne wyposażenie armatorskie.

W roku 2015 braliśmy udział w przetargach na pierwsze armatorskie wyposażenie nowobudowanych statków w chińskiej stoczni Yangfan dla Polskiej Żeglugi Morskiej jednak armator borykał się z problemami finansowymi i temat został odłożony w czasie.

Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe dostawy w zakresie cateringu, wyposażenia statkowego i części zamiennych pokładowych, kabinowych, maszynowych, chemii pokładowej oraz sprzętu ratunkowego. Posiadamy własne składy magazynowe oraz agencję celną w Szczecinie.

Posiadamy podpisane umowy handlowe z czołowymi producentami krajowymi, a także europejskimi i azjatyckimi.

Z Poważaniem
Adrian Suława.
Przewiń do góry